Якщо раніше все було “не так однозначно”, можна було про щось сперечатися “хто має рацію, хто винен”, то після 24 лютого все стало ясно як день: Росія хоче знищити українство як націю. Просто зробити так, щоб не було такої національності, як українець.

Все. Крапку неповернення пройдено. Це розрив усіх відносин між Україною та Росією на багато поколінь. Це провал між народами. Прірва. Це фатальна помилка путіна. Це ніколи не пробачить жоден українець.

2 місяці росія бомбардує всі регіони України з усього озброєння. Ракети, іскандери, калібри. Артилерія, авіація, танки, гелікоптери. Тисячі загиблих мирних жителів повністю зруйновані міста (Волноваха, Маріуполь). При цьому російські військові влаштовують страти, зґвалтування, пограбування та побиття (Буча, Ірпінь, Гостомель, Бородянка…). Це просто дикуни, які не вважають українців за людей. Армія РФ постійно влаштовує провокації та звинувачує в них українців (Краматорськ), постійно загрожує хімічною зброєю…

21-е століття. Світ спостерігає за знищенням українців онлайн… Європейські політики намагаються балансувати на двох стільцях, оскільки залежать від російської нафти та газу. Тобто росія шантажує всю Європу…

Чому путін почав війну в Україні?

Під приводом “денацифікації”. Що це означає? По суті, путін і його оточення вирішили вторгнутися в чужу незалежну країну, щоб убити тих людей, які їм не подобаються з якихось вигаданих причин, за національними ознаками, поглядами.

Хіба це не фашизм?

Крім того, тисячі українців уже депортовано до різних “глухих” районів росії. Що це? Сталін повернувся?

Далі, російська сторона постійно змінювала причини вторгнення в Україну, але вони були не менш абсурдними: демілітаризація, захист Донбасу, тепер вони кажуть, що воюють проти НАТО і мають намір прокладати сухопутний коридор до Криму.

Це просто захоплення чужих земель. Окупація. Все як у 39-му році.

Народ Росії, здебільшого, підтримує путіна, не знаючи правди, одурманений пропагандою з телевізора. При цьому путін ще й загрожує всьому світу ядерними рокетами.

Росія – країна-терорист.

Якщо світові лідери не вживуть ефективних заходів, то незабаром Україна та українці будуть знищені