Що зараз відбувається в Україні?

Все дуже просто: як і свого часу Гітлер, підло, вночі, поки всі спали Росія напала на Україну. Крилаті рокети з території Росії, Білорусі та Криму летіли в десятки точок по всій Україні, вражаючи об’єкти, які путін та його зграя вважали за потрібне зруйнувати. У чужій країні.. порушуючи всі мислимі та немислимі правові норми.. та й моральні норми.

Гинуть люди, жінки, діти. Російські загарбники просто випалюють цілі міста, стирають їх з землі. Якщо вам кажуть, що ця “спецоперація” спрямована лише на військові об’єкти, це нахабна брехня. Подивіться на Харків, Маріуполь, Волноваху, Ірпінь, Бучу, Суми, Чернігів, Ізюм.. просто пошукайте в пошукових системах їх актуальні фотографії. Так воює російська армія – руйнує все, вбиваючи всіх поспіль. Їм байдуже, куди стріляти.

Але громадяни РФ мовчать. Їм сказали, що так треба, що це правильно. Що Україна хотіла напасти на Росію, що в Україні готували ядерну зброю, потім почали розповідати про якусь біологічну зброю, про бойових голубів, які розносять віруси.

Звичайна людина скаже: “Що це за нісенітниця”, але громадяни РФ мовчать.

Невже не видно, в яку глибоку ж.. втягнув Росію путін? Він відірваний від реальності, не розуміє, що робить. При цьому, загрожує всьому світу своїми ядерними рокетами. Це справжнє безумство.

Україна нікому не загрожувала. Україна захищається. І захищатиме свою землю до останнього.

Для всього світу путін – це новий гітлер, а російські війська – це окупанти, загарбники. Ніхто не чекає їх тут із квітами. Вони йдуть на чужу землю і помиратимуть. Вже помирають тисячами.

Пошукайте інформацію в інтернеті. Читайте міжнародні незалежні ЗМІ (не російські).

Не мовчіть, інакше буде пізно